Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука














2018-2019 р.р. - 100-річчя Української революції

Суббота, 25.01.2020

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » Привітання

Вітаємо призерів обласних олімпіад:

Яцюк Анастасію (11-Б) - ІІІ місце у VI Всеукраїнській олімпіаді з філософії

Бернацьку Ольгу (10-А) - ІІ місце з математики

Марченка Максима (11-Б) - ІІІ місце з географії

Категория: Привітання | Просмотров: 11 | Добавил: iznvk2 | Дата: 20.01.2020 | Комментарии (0)

Категория: Привітання | Просмотров: 28 | Добавил: iznvk2 | Дата: 01.01.2020 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців районних олімпіад:

Екологія
ІІ місце - Яцюк Анастасія (11-Б), Драйна Дарина (9-А)

Правознавство 
ІІІ місце - Камінський Олексій (11-А)

Категория: Привітання | Просмотров: 33 | Добавил: iznvk2 | Дата: 23.12.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців районного конкурсу-захисту робіт МАН (І місце):

Залатухін Дмитро (11-А), секція мистецтвознавство
Якубець Олександра (11-А), секція російська мова
Троц Дар’я (11-А), секція зарубіжна література
Калаус Аліна (11-А), секція історичне краєзнавство
Камінський Олексій (11-А), секція релігієзнавство
Буйніцька Юлія (11-А), секція українська література
Бондарук Оксана (10-А), секція психологія
Яцюк Анастасія (11-Б), секція математика

Категория: Привітання | Просмотров: 30 | Добавил: iznvk2 | Дата: 19.12.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо з перемогою в районній олімпіаді з інформаційних технологій

І місце - Якубець Олександра (11-А), Франчук Іван (9-А), Круглякова  Анастасія (8-А)

 

Категория: Привітання | Просмотров: 24 | Добавил: iznvk2 | Дата: 17.12.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо талановитих учасників конкурсу поетичних творів "Професія моєї душі":

Білоус Софія (11-А клас) - ІІ місце
Бондарук Оксана (10-А клас) - подяка

 

Категория: Привітання | Просмотров: 38 | Добавил: iznvk2 | Дата: 12.12.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад:

Біологія
І місце - Мороз Вікторія (9-А)

Трудове навчання
І місце - Смусь Олександр (10-Б)
ІІІ місце - Федина Богдан (8-А), Терещук Катерина (10-А)

Географія
ІІ місце - Марченко Максим (11-Б)

Категория: Привітання | Просмотров: 28 | Добавил: iznvk2 | Дата: 11.12.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад!

Хімія

І місце - Каспрович Евеліна (8-А), Гінгін Анна (9-А)
ІІ місце - Снопковська Валерія (11-А)

Російська мова

ІІ місце - Якубець Олександра (11-А)
ІІІ місце - Соловей Олександра (9-А), Антонюк Анна (10-Б)

Категория: Привітання | Просмотров: 33 | Добавил: iznvk2 | Дата: 04.12.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад:

Історія

І місце - Заплавський Даниїл (10-Б)
ІІ місце - Бондарук Оксана (10-А), Марченко Максим (11-А)
ІІІ місце - Камінський Олексій (11-А)

Фізика

ІІІ місце - Заплавський Даниїл (10-Б)

Категория: Привітання | Просмотров: 35 | Добавил: iznvk2 | Дата: 27.11.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад

Математика

І місце - Пашкевич Даниїл (6-А), Бернацька Ольга (10-А)
ІІ місце - Тарєлкіна Софія (7-Б)
ІІІ місце - Яцюк Анастасія (11-Б), Франчук Іван (9-А)

Українська мова та література

І місце - Гінгін Анна (9-А)
ІІ місце - Тарєлкіна Софія (7-Б), Погосян Каріна (7-В), Бернацька Ольга (10-А), Білоус Софія (11-А)
ІІІ місце - Якубець Олександра (11-А), Каспровіч Евеліна (8-А)

 

Категория: Привітання | Просмотров: 28 | Добавил: iznvk2 | Дата: 22.11.2019 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 15 16 »

Форма входу

Категорії розділу

Увага! [65]
Привітання [158]

Пошук

Календар

«  Январь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 710

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів