Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука


2017 рік - рік Української революції

Пятница, 20.04.2018

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Сценарії свят » Новий рік

2010 р.
В святковий новорічний час казка ожива для нас»
 Свято для учнів 1-4 класів
Фонограма Сьогодні свято в нас не звичне,
А карнавальне, новорічне.
Тож запрошуєм усіх на карнавал Пісня
Ось б'ють куранти в зоряній імлі,
То Нічка-Новорічка їде на коні,
Несе нам свято й казочки чудові! ( Під мелодію «Годинник іде» заходять стрілочки Тік і Так, танцюють).На кінець танцю виходить Нічка. ПІСНЯ Тік-Так
В Новорічну ніч – ми чекаєм чудес В Новорічну ніч – рід зібрався увесь. В Новорічну ніч мрії всі збулись. В Новорічну ніч – друзям ти усміхнись. Тік-так, хвилиночки біжать, Хвилиночки біжать, відміряють час. Тік-так, хвилиночки біжать. З святом привітати нас.
Ніч. Добрий день, любі малята, Всіх вітаю вас зі святом
Вітаю біленьких, русявих, чорненьких
Зовсім тихеньких і дуже жвавеньких,
Усіх, хто співає, танцює і скаче
Хто з друзями дружить
І рідко так плаче! Я – ніч новорічна, Святкова, чарівна. Сьогодні в подорож казкову Нас поведуть хвилинки. І назви в них усім відомі – Тік і Так – прислуги у ялинки.
Тік. Тік-так, тік-так, біжать хвилинки, Невпинно час летить. Зібрались ми біля ялинки, Щоб рік Новий застріть. Так. Тік-так, тік-так, біжать хвилинки, І ось вже карнавал! Кого ж ми в цей святковий вечір Запросимо на бал? Тік. Тік-так, тік-так, з малих хвилинок Складаються роки… Минулий час, майбутній час… Заглянемо туди? Так. Годинник чарівний наш батько Час Дозволив взяти нам Лиш на годиночку для вас Прикрасить карнавал.
( Під звуки фанфарів Тік і Так знімають завісу із чарівного годинника) Ніч: А тепер давайте, діти, Підійдем під самі віти. Привітаємо ялинку — Заспіваєм пісню дзвінко! Діти співають пісню "…………………………………………………………………………………………………
Тік: Не можем без казки У світі ми жити, Бо казка нас вчить, Як потрібно дружити, Так: Як зло подолати, Як хитрих провчити, Як добрих, і чуйних, Й сміливих любити.
Ніч: Ось - паличка чарівна,
Торкнусь – час попливе…
Над світом ніч настане дивна
І казка оживе. Фонограма.
1 Гном Чому ти така сумна, Білосніжко? Тобі з нами погано? Тобі в нас невесело? Білосніжка Скоро Новий рік, сімейне свято, а мені навіть додому, до палацу навідатися не можна. Мачуха буде страшенно гніватись. Гном Та не сумуй. Я тобі анекдот розкажу, або навіть кілька, а як обридне – послухаємо нову касету Брітні Спірз, або сходимо на дискотеку. Гном Ой, сюди хтось іде, та так легенько і непомітно, що аж стіни двигтять. Мерщій ховаймося! Фонограма (виходить Королева-чаклунка)
Королева-чаклунка Білосніжка із палацу Зникла враз і назавжди. А ти, люстерко чарівне, Мені правду розкажи. Я на світі всіх чарівніш, Я на світі всіх миліш. І такої королеви В цілім світі не знайдеш. (дзеркало за сценою відповідає) Ти чарівна, в чому річ, Ти красива й білолиця, Але в лісі дрімучому, У будинку співучому Разом з гномами – вона, Та, що в світі наймиліша – Білосніжка білолиця. Королева-чаклунка Що ж робити маю я? Білосніжка, а не я! Щоб моїй біді зарадить, Силу злую буду вадить. Як притопну я ногою, Сила злая, будь зі мною!
(шум за сценою (гром), з”являється сучасна Баба Яга) Королева-чаклунка Не розумію, що відбувається? Чаклування не так збувається! Хто ти? Звідкіля? І якщо ти Яга – То де це твоя костяная нога? Баба-Яга Я чудова, я гарненька Баба Яга! Костяная, кажуть люди, в мене нога Ніс страшний, вилупкувата, Горб на спині? Ви повірили, громада? А я – ні! Століття ХХІ – цивілізація! Гарна баба – тож гарна вся нація! Королева-чаклунка Годі базікати. Теж мені красуня.То де ж твоя костяна нога? Там, де і довгі нігті? Мабуть, зламала, коли мила посуд! А вирядилася! Перед ким? У тебе у лісі замість папарацці самі кікімори бігають. Ану, згадуй мерщій свою спеціалізацію! Викликай швидше нечисту силу, треба скоріше Білосніжку погубити, бо не зможу весело Новий рік зустріти. Баба-Яга Зараз усе зроблю, як скажеш, Але по-сучасному. На порозі 2010 рік – І я зробила крок в "мобілізацію”. (дістає мобільний, набирає номер) Баба-Яга Хелло, бебі! Я вас тут чекаю, кидайте всі справи і мерщій до мене. Нам тут роботу пропонують! Баба-Яга А поки чекаєм Давайте- но дружньо, давайте- но разом
З Новим роком усіх привітаєм, І новорічну пісню заспіваєм. Пісня "…………………………………………………………………………………..”. Чарівний казковий ліс. Та частина, де мешкають Кощей, Баба-Яга та усіляка Нечиста сила. На авансцені – вивіска "Казкова школа” Танок бабенят .Виходить Баба-Яга. Вона співає пісню "У лісі чарівнім…”. Всі її учні та помічники - маленькі Бабки-Йожки, Кікіморки, Чортинятка танцюють та виконують вправи під музику. Одна Кікіморка весь час відстає та кумедно наздоганяє, впала, підвелася, пішла в іншу сторону… В кінці всі звалилися в одну "кучу-малу”. Б-Я намагається втрутитися, всі звалюються на неї… Б-Я: Все, все, все. (Ляпає в долоні) Припиніть це неподобство. Вийди наперед, нікчемо! Бабуся: Табель одержав?
Нікчемо: Так.
Бабуся: А скiльки з географiї?
Нікчемо:: «2».
Бабуся: А з мови? А з математики?
Нікчемо:: «2».
Бабуся: А хоч одна «З» є?
Нікчемо:: Нема! А навiщо?
Бабуся: Всi родичi розумнi. Кащей таблицю множення на «12» знає. А Змiй Горинич...
Нікчемо: Скiльки просила: зачаруй табель, щоб усi вищи бали були.
Бабуся: Я можу зачарувати крейду, чорнило, щоб у вчителя крейда розсипалася, чорнило замерзло. А – табель..?!. Нікчемо: Навiщо менi така бабця? Не хочу так!
Збирається йти. на чортячу дискотеку сьогодні не підеш! Учениця1: Бабусенько-Ягусенько. ми дуже хочу на дискотеку. Там же уся Нечиста сила збереться. Чортенятка, л ішачки, відмочки. Буде так весело. Б-Я: Ну добре. Сьогодні я запросила гостей на відкритий урок до нашої казкової школи. Якщо урок пройде відмінно, то підете на дискотеку. А якщо ні… Всі : Ми будемо дуже старатися… Б-Я. Ну то й добре. Баба Яга: Я зараз перевірю як ви вмієте відгадувати загадки. ЗАГАДКИ 1. Через гори і долини поспішав він до ялини. І зробив чималий крос. Хто це, діти? (Дід Мороз). 2. Крешуть лід, ріжуть лід, залишають дивний слід. А які швидкі вони! Що це, діти ? (Ковзани) 3. Хто наткав полотна аж від лісу до вікна? І сміється, задається. Хто це, діти? Це – (зима) 4. На веселий наш каток з неба сіється… (сніжок) 5. Біла ковдра стелеться, то пройшла …(метелиця) 6. Хоч щипає він за носа, не боюся я…(мороза) Баба Яга: А скажіть мені, будь ласка, яке свято ми відзначаємо? А Який Новий рік зустрічаємо? Нікчемо відкриває надпис. Там 1002 рік. Баба Яга: (в гневі.) Ти знову не вивчив нумерацію?! Допоки не виконаєш домашнє завдання, ніякого свята не буде. Виключаємо світло і всі до дому. Ялинку на смітник, школу на замок. Дід Мороз і Снігурка нехай в іншу школу ідуть. Баба Яга: Я що сказала, всі до дому!
.
Тік: Ні, шановна. Не можна відключати світло, відміняти свято.
Так: Адже діти цілий рік чекали діда Мороза, подарунків. Баба Яга: Ну не знаю, сам виправить, буде вам свято. Так: Він вивчить, а ми допоможемо, вірно діти? Тік: Допоки Лішачок міркує, Ми круг ялинки потанцюєм. Хоровод:…………………………………………………………………………………………… Лішачок: Ніяк не виходить зробити домашнє завдання. Кожного разу задають усе складніше і складніше. Спробую ще раз. Отже зосередитись. Ені, бені, рес, квінтер, мінтер, жес! Ені, бені, аба, квінтер, мінтер, жаба! Фонограма. Танок первісних людей
1. Куди ми попали? І що це за свято? Кругом так красиво, людей крізь багато, І дерево дивне горить на весь зал. Так: Доброго дня! Ви попали на бал! Тік: На бал новорічний, це свято чарівне, Ялинкою зветься це дерево дивне. 2. А чому на вас шкури ведмедя немає, І у печері вогонь не палає. Так: Діда Мороза діти чекають, Вони тут танцюють і гарно співають. 3. А що уміє ваш Дід Мороз? Мамонта вбити, вогонь розпалити? Тік: Смачні подарунки він діткам несе І вміє робити дід геть усе! 4. Смачненьке, дурниці! І ми також вмієм. Зробить подарунки ми діткам зумієм. Уносять лішачка, виносять окорок. Фонограма. Тік і так рятують лішачка. Так: Не такі подарунки дітки чекають, Цукерки та печиво – змалечку знають. 1. Не хочеться свято дітям псувати, Підемо діда Мороза шукати.
Лішачок: Оце так начаклував. Треба бути обережним із цими закляттями. Остання спроба – і все! Якщо не вийде, піду в космонавти. Літати на метлі у мене виходить добре. Спанджі фа, діфідо, алогомора! Фонограма. Пісня Пеппі. Пепі: Привіт всім дівчаткам і хлопчикам. Ой, а що це було. Ви чули? Це хтось чхнув, (підходить до дітей і запитує у них) - Це ти чхнув? чи мені здалось. Тік: та ні, це ж діти привітались! Пепі: Як привітались! А ну давайте привітаємось так, щоб вас почули Аж, аж, аж в Хмельницькому. Ні мені не подобається. Ви напевно сьогодні не їли ? (засмучено запитує Пеппі). Їли? А ну ще раз.(діти вітаються). Молодці! Так! А тепер скажіть мені, ВИ ХОЧ МЕНЕ ВПІЗНАЛИ? Х-м, молодці! Нічого, зараз ми побачимо як ви справитесь з таким завданням. Конкурс " Шапка, ноги, вуха, ніс" Всі стоять в колі. При слові "ШАПКА" всі кладуть руку на голову, при слові "НІС" всі беруться за ніс, при слові "НОГИ" всі підстрибують на місці, при слові "ВУХА" закриваємо долонями вуха. Ведуча замість потрібних слів називає інші слова, наприклад: РУКИ, НОГА, ВЗУТТЯ, ЖИВІТ, ПАЛЬЦІ. Переможе той хто буде уважніше. Пепі: Які ж ви всі молодці, правда ж (Звертається до хвилинок). Тік : Так, всі дуже уважні. Пепі: Ну що дітки, ви втомились? (Якщо так). Тоді давайте розімнемо свої кісточки, зробимо….. . Відгадайте. Це повинен робити кожен, щоранку і дорослий і малий. Так, це зарядка. І нею ми зараз займемось. "Зарядка"
Нумо, любії малятка, Всі готуйтесь до зарядки. Станьмо ширше на площадці, Хай баян заграє наш, Всі на місці дружно-марш.. Раз , два, три чотири, Ноги вище, глибже вдих. Це стосується усіх… Всі присіли, Піднялись, Знову сіли, Підвелись. Перейдемо до підскоків, Не низьких бо, а високих. Раз, два , три, чотири. Ну, а зараз зупинились . Ви, малята, не втомились? Час в дорогу нам рушати. Ви поможете, малята? Ану, діти, побігли всі на місці.
Пеппі: Діти, Скажіть мені, тільки по чесному ви любите ходити до школи? (раз так тихо відповідаєте, значить не любите. Діти викрикують : Ні, любимо. А ну покажіть, як ви любите ходити до школи! Ще гучніше.) А який у вас найулюбленіший предмет (всі викрикують). А на якому уроці кожен раз свято, посмішки, пісні? Ви знаєте? Так - це музика. А ви знаєте новорічні пісні? Зараз ми перевіримо, як ви умієте співати. Нікчемо: Паличко-чарівнице, паличко-рятівнице, Зроби те, вірний друже, Чого хочу я дуже.
Фонограма. Танок циганок 1. Дайте ручку, погадаю, Усю правду добре знаю. Що в майбутньому чекає – Лиш циганка пам’ятає. 2. вас, шановний пан директор, зміни у житті чекають. У самому міністерстві Крісло Вам тримають. 3. І заступника теж в Київ Бачу, направляють. Там агентства і краси, і моди відкривають. Будете в них вміло керувати Заславчанок гарно одягати. 4. Михайло Степанович ще не знає, Що сюрприз його чекає. Телевізор є у Вас! Буде ще й фізичний клас!!!
Ведуча: Лішачок не знає, який рік ми зустрічаєм……. 5. Тут, напевне без Діда Мороза не обійтися. Та не слід вам, діти, сумувати, Допоможемо ми діда відшукати. (Звучить ніжна мелодія). Танок Сніжинок. Пісня Зими ЗИМА Вітаю вас, вітаю всіх! Мене усі чекають, І хоч бояться морозів, Все ж весело стрічають. Ви чули казку, ніби я Жорстока і презлюча. Та це неправда, скажу вам Душа моя – співуча. Співають в ній вітри, сніги, Співають хуртовини. Це колискова для землі, Спочинок для людини. Щоб ви повірили мені, Вам, друзі, я допоможу. Творить дива підвладно лиш Зимі, А з Дідусем, звичайно, я дружу.

Ведуча: Нам дуже-дуже весело
свято зустрічать І пісеньку про зиму
Ми будемо співать.
Хоровод……………………………………………………………………………………….. (із-за куліс вилітають на сцену зірки, весела музика, виходить Дід Мороз і Снігуронька)
Дід Мороз Я – казковий сивий дід, Знає мене цілий світ. Я по Всесвіту мандрую, Щастя й долю всім дарую Снігуронька Через ріки, через гори Прокладаємо ми путь, Не лякають нас морози, Хуртовини, що гудуть. Із вітанням новорічним Входимо у кожен дім Щастя, радощів сьогодні Ми бажаємо усім!
Дід Мороз: Я цілий світ цей обійшов
Де лиш сягнути можна оком,
І ось тепер до Вас прийшов
Щоб привітати з Новим роком ! Так: Не можемо ми зустрічати свято, маленький лішачок не знає, який ми рік зустрічаємо. Потрібні твої чари. Дід Мороз: Мої чари тут безсили. Виправити «2» на «12» — це може тiльки сам учень! (Дарує лішачку підручник математики.) Вчи!
Снігурка: А поки Лішачок наш вчиться, Ялиночка в цю мить хай заіскриться. Скажемо разом малята: - Здрастуй, новорічне свято! - Сяй ялиночка ясніш!. Дід Мороз: Ну а ми одну хвилину покружляєм,
Круг ялини!
Гей музико, грай гучніше!
Нехай буде веселіше. Хоровод…………………………………………………………………………………..
НОВОРІЧНА ДІСКОТЕКА Снігуронька Здавна вже так повелося всюди, Що на щастя Дід Мороз Щось дарує людям. Тож скажи ти, дідусю, Що даруєш нині Цій великий дружній родині. Дід Мороз Найкращий подарунок вони вже мають, То сонце свободи у рідному краї. А другий подарунок у нашій країні – то Щастя і радість у кожній родині, А третій подарунок, що є на прикметі,- То мир довговічний на нашій планеті. Як ці найдорожчі три речі в нас будуть, Щасливі у році новому всі будуть. І наостанок приніс вам дарунок – Це величенький доволі пакунок. Дід Мороз. Тож дарунки новорічні всі тримайте. Та подякувать не забувайте. Дід Мороз. Я на прощання всім вам чесно обіцяю: Наступного Нового року — знову завітаю! Снугіронька Здоров”я і щастя бажаєм вам, діти. Щоб в просторих класах розцвітали квіти. Баба ЯГА Хай вам в новім році Будуть скрізь удачі. Щоб ви знали на уроці І письмо, й задачі. ЛІШАЧОК З високим балом щоб дружили, Вчились працювати. Щоб завжди за вас раділи Ваші мами й тата. ТІК Миру і злагоди в кожній хаті, Щоб на добро були всі багаті. ТІК Земля заквітчалась сріблястим цвітом, Здоров’я вам, щастя на многії літа!
ФОНОГРАМА
Категорія: Новий рік | Додав: giv (28.01.2012)
Переглядів: 1458 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 678

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0