Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука


2017 рік - рік Української революції

Вторник, 22.05.2018

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Сценарії свят » 1 вересня

2011-2012 н.р.
Літо, прощавай! Здрастуй, рідна школо!
 
Музика. Звучать позивні.
1. Золотокоса осінь нам дарує Учнівський зошит, ручку і портфель. По Україні свято Знань мандрує! Наука свій розпочинає день! 2. Шановні друзі, всі присутні, Батьки, сьогоднішні й майбутні! Дорогі діти, й вчителі, вітаєм вас Разом: З найкращим святом на землі!
Фонфари.
3. Наче грона на калині— Вогняний салюту цвіт! Так святкує Україна Славну дату—20 літ! 4. Люблю тебе, Вітчизно, мила Україно, Бо щастя жити ти мені дала. Для мене ти одна і рідна і єдина, Я все зроблю, щоб ти завжди цвіла!
1. Ой, а де ж це новачки Наші милі першокласники? Може ніжаться ще в ліжках, І поспати хочуть трішки. 2. Що ти, що ти, та вони Тут раніше всіх були. Ви хвилинку зачекайте Їх гарненько привітайте!

3. Із дерева роду зростає пагіння І лине до сонця, до світла. Стрічай, Україно, нове покоління, Що ніби веселка розквітло. 4. Цим дітям, народженим у вільній державі, Судилось багато зробити: Наш прапор підняти у мирі і славі, Й любові зорю засвітити!
1. Стоять вони замріяні і чинні, І радість їх аж ллється через край. Зустрічай їх, Україно! Рідна друга школо, зустрічай! 2. Запрошуємо на святкову лінійку наших першокласників. А ми шаленими оплесками привітаймо наших найменших учнів. (Звучить мелодія пісні «Дорогою добра". Першокласники на чолі з класоводами заходять на лінійку) Вед.3. Школо! До внесення Державного Прапора України та прапора навчально-виховного комплексу №2 стояти струнко! /Під звуки маршу знаменна група вносить прапор школи і стає перед трибуною. Фонограма 4.І ми знаєм—Україна завжди з нами, Бачим—не старіє вона, а росте. Хай звучить на святі гімн її прекрасний. Що вперед нас в майбутнє веде! Директор: Урочисте свято – День Знань вважається відкритим. Гімн України 4.Друга школа.... Кращої немає! Слово це у кожного бринить. Поряд з гімном нашої держави Зараз гімн ліцею прозвучить. Звучить гімн ліцею
1.Літо, літо, тепле літо, Де ти літечко поділось? Пролетіло дуже швидко, Може, ти мені наснилось? 2.Дзвонику, лунай Ти гучніш довкола. Літо, прощавай! Здрастуй, рідна школо!
Виконується пісня-танок « Прощай літо!». 1. За давнім українським звичаєм гостей у своїй оселі зустрічав господар. 2. Хай директора слово Для вас прозвучить, Бо це є неповторна Та пам’ятна мить. 3 . Слово господарю нашої родини - директору Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, ліцей» імені Миколи Островського Марченку Віктору Васильовичу. Виступ директора. Гості. Фонограма. Казка. 1. Зараз я надаю слово тим, хто сяде за парти сьогодні, 1 вересня 2011 року, а закінчить школу через 11 років — в 2022 році. Виступ першачків. Пісня. 1. Ведучий. Шановні одинадцятикласники! Непомітно пролетів час, і ви стали дорослими. І дівчата – чарівні красуні, і хлопці – змужнілі юнаки.
2. Пропоную не гаяти часу І надати слово Учням одинадцятого класу. 3. Так-так! Нашим випускникам! Не залишимо їх без уваги.. Надамо ми їм слово, Віддамо данину поваги!
4. Тож запрошуємо вас до слова, привітайте вашу юну зміну – наших першокласників. Виступ учнів 11 класу. Пісня «Україна» (Звучить музика. 11-класники вручають 1-класникам подарунки)
1. Настане зараз довгожданна мить, З якої почнемо своє навчання. Покличе дзвоник, срібно продзвенить І ми підемо в класи без вагання. 2. Дзвени, мій дзвонику, і весело співай! Щасливо, срібно, радісно, дитинно! І про уроки всім нам сповіщай, У добрий час, моя шкільна родино! 3. Нехай дзвенить –веселий , галасливий! Хай срібний голос чують звідусіль! Хай буде рік шкільний для нас щасливий! Для цього ми докладемо зусиль. 4. Вам небо ті скарби безцінні
Сьогодні в руки віддає.
Всміхнись, моя Україно,
Ти бачиш майбутнє своє.
ДИРЕКТОР: Право подати перший дзвоник надається учениці 1-го класу_________________________ та учню 11 класу________________________________________
(Звучить перший дзвоник) . Вед.1. Школо! До виносу Державного прапора України та прапора Навчально-виховного комплексу №2 стаяти струнко! Прапор винести! /знаменна група виносить прапор/. Директор: Свято Першого дзвоника оголошується закритим!

(Звучить гімн України)
1. Відкрий нам швидше , школо двері , Хай рушничком на щастя стелиться поріг . Сріблястий дзвоник нас покликав знову В країну знань . Щасливих всім доріг ! 2. Покликав дзвоник до шкільної лави . Ви чули всі який у нього спів . Сьогодні діти незалежної держави За парти сядуть . Дзвоник продзвенів !
Директор: Першими до школи у супроводі одинадцятикласників запрошуються першокласники 2011 року! Всі класи по черзі заходять до школи. -Світлі й привіт­ні кімнати чекають другокласників та третьокласників. З початком на­вчального року, дорогі друзі, міцно­го здоров'я, гарних оцінок, бадьоро­го настрою! - Ласкаво запрошу­ємо до школи вчителів зі своїми вихованцями-учнями четвертих класів , випускників молодшої школи .Попереду багато справ, тож бажаємо вам успіхів, впевнених кроків до по­ставленої мети. - Гостинно відкри­ті двері для учнів п'ятих класів. При­ємного знайомства вам, успішно вли­тись у ряди середньої школи бажає вся наша шкільна сім'я. - Уже впевненим і бадьорим кроком зайдуть сьогодні до школи учні шостих класів. Нових творчих злетів вам, згуртованості у по­доланні труднощів ми всі вам бажає­мо в новому навчальному році. - Сьогодні школа радо вітає учнів сьомого класу. З но­вим навчальним роком! Приємного спілкування, успіхів у житті, а також хочеться побажати вам у цей день бути здоровими й життєрадісними. - Слова побажань і привітань прозвучать сьогодні для учнів восьмих класів. Творчого спів­робітництва вам, натхнення в подо­ланні труднощів, завзяття, наполе­гливості у роботі! - До школи запрошуються учні дев'ятих класів. Для вас цей рік буде особливо хвилюючим і напруженим, адже треба успішно закінчити курс базової середньої школи. Терпіння, завзяття, наполегливості вам на шляху до поставленої мети! - Раді вітати на шкільному порозі учнів десятих кла­сів. Успіхів у навчанні, бадьорого настрою, міцного здоров'я бажає вам любі друзі, вся шкільна родина. Загадаю вам декілька загадок. -Букви всі від А доЯ на сторінках………БУКВАРЯ -Кожен учень і щоденно на урок бере………ЩОДЕННИК -Для письма, сказати прошу, що потрібно взяти?……ЗОШИТ -Ручки й олівці, щоб знали, ми кладемо у…….. ПЕНАЛИ
 
Виступ 1 класу 
 
1. «Надоїло нам мовчати ,
Хочемо також сказати
І про себе і про вас», -
Так послухайте ви нас. 2. На радість всім ми підросли, Й в другу школу йдем, щасливі. Щоб з школи ми знання несли, Дай, Боже, нам здоро’я й сили! 3. Ми- як в казці, ми- як в грі,
Наче на весіллі.
І горять, як ліхтарі,
Наші банти білі. 4. Білі в нас сорочки,
Наче на параді.
Ми такі поважні,
Як депутати в Раді. 5. Дяді міністри!
Мої ви голубчики,
Хочу я вас попрохать:
Повикидайте з програми хоч трішечки,
Дайте ви дітям поспать. 6. Почався навчальний рік
годинники затікали,
А у мене одне питанння :
Коли ж вони канікули? 7. Щоб на таблицю множення
ми часу не тратили,
дайте нам для прискорення
мікрокалькулятори. 8. Скажіть мені: У вашій школі
Уроки моди також є?
Бо я моделлю хочу стати,
Міс світу, стережись мене! 9. А я ніким не буду,
І мені не потрібна зарплата,
Це тому, що в мене буде
Чоловік багатий. 10. А мені навчатись добре
бракує сміливості.
От би вийграть в лотерею
Атестата зрілості. 11. Герої ми усі завзяті
Це зрозуміло всім само.
Шкода не вміємо писати, -
Тому автограф не дамо. 12. .Навчатись на відмінно
Ми будемо віднині.
Батькам своїм на радість,
На славу Україні!

Першачків вітають 11-класники
 
1. Ми – найстарші. Рік мине – і з школи Вийдем на калинові мости. Будуть інші в ній бешкетувати, Мріяти, навчатися, рости. 2. Десять років проминуло, Десять раз сади цвіли. Думка раптом промайнула: "Ми маленькими були..." 3. Ми такими ж дітлахами Поприходили сюди. А тепер повиростали, Розійдемось хто куди. 4. Даний рік для нас останній: Ми - уже випускники. Першокласникам ми скажем: "В світлу путь, в шкільні роки!" 5. Маленькі першокласники, Ми раді вас вітать. Всю радість і захоплення Не можна передать! 6. Не бійся, першокласнику, Ступать в країну знань! Вона є світлим променем Надій і сподівань! 7. Маленькі друзі, ви, як ми колись, Сьогодні перший раз прийшли до школи. Запам’ятайте слово це: учись, Не забувайте про нього ніколи. 8. Хай батьки наші з нами не знають турбот Бо з маленьких людей виростає народ А з шкільної родини - Держава - родина, А з учнівської спілки - Соборна Вкраїна. Пісня «Україна» 9. Віднині ви вже учні, школярі. Для нас ви зміна і достойна й гідна… Вручаєм вам даруночки малі, Бажаємо учитись на «відмінно».
Категорія: 1 вересня | Додав: giv (27.01.2012)
Переглядів: 1764 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 680

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0