Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука














2018-2019 р.р. - 100-річчя Української революції

Пятница, 14.12.2018

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Май » 18 » Зоряний Олімп
21:35
Зоряний Олімп

Традиційно наприкінці навчального року в нашому закладі проходить свято "Зоряний Олімп". Кожний рік чисельні "зірочки" отримують нагороди за різноманітні досягнення. 

Учні-переможці і призери обласних Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін: 
Хотячук Лілія (11-Б), Грабарчук Антон (10-Б), Лисенко Катерина (10-Б), Марчук Максим (11-А), Камінський Олексій (9-А), Якубець Олександра (9-Б), Бернацька Ольга (8-А).

Учні-переможці та призери районного та обласного етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН:
Хотячук Лілія (11-А), Михайлюк Анна (11-А), Оніщенко Дар’я (11-А), Родіонова Юлія (11-А), Нізельський Вадим (11-Б), Лисенко Катерина (10-Б), Стецюк Олена (10-Б), Грабарчук Антон (10-Б), Мармура Олена (10-А).

Учні-переможці обласних інтелектуальних турнірів, конкурсів:
Лисенко Катерина - переможниця Всеукраїнського конкурсу есе "Мій власний Еверест: за що я готова боротися"
Якубець Олександра - переможниця обласного конкурсу художнього перекладу з англійської мови
Нетеча Максим, Палига Ілліна - переможці обласного конкурсу наукових есе "Інноваційна поведінка менеджера"
Яцюк Анастасія - переможниця обласного конкурсу "Евріка в астрономії"

Протягом навчального року учні нашого закладу брали активну участь у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах:
Колосок (71), Веселий колосок (66), Кенгуру, Гринвіч (52), Соняшник, Пазл, Бобер (10), Математика в інтерактивній формі (Чубаров Станіслав, Погребняк Глеб, Мазанюк Анна)

Учасники вокальної групи:
Бондарук Оксана, Правдзінська Анна, Бурик Вікторія, Кнюх Тетяна, Фещук Валерія, Патратій Олександра, Токарська Дар’я, Панасіцька Вікторія, Бойко Тетяна, Аксьонова Марія, Комарова Юлія, Дубіцька Яна, Григор’єв Влад.

Учні-призери конкурсу дитячої творчості "Символ української держави. Тризуб очима дітей":
Михайлюк Ганна, Демідова Дарина, Томашевський Микола, Лисенко Катерина. 

Учні-переможці Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості "Наша спадщина":
Лисенко Катерина, Морозюк Валерія, Балійчук Марія.

Учні-переможці районного конкурсу читців "Живи, Кобзаре, в пам’яті людській":
Андрощук Артем, Пахольчак Дарина.

Шкільна команда КВН "Молодь ONLINE":
Мармура Олена, Грабарчук Антон, Гапонюк Наталія, Андрощук Артем, Бондарук Оксана, Фещук Валерія, Кравцов Микола, Кушнірук Артем, Токарська Дарина, Демчук Андрій, Троц Дар’я, Антонюк Денис, Патратій Олександра.

Юні олімпійці, чемпіони:
Маняк Анна, Мєхонкін Богдан, Нізельський Вадим, Кушнірук Артем, Андрощук Артем, Демчук Андрій, Матвійчук Віталій, Архіпов Олександр, Могерчук Наталія, Стасюк Валерій, Павлов Володимир, Мороз Валерія.

За високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю нагороди отримали 25 вчителів школи.

Батьки також отримали нагороди за систематичну допомогу в організації навчально-виховного процесу та виховання і підтримку чудових, талановитих дітей.
ФОТОЗВІТ

Переглядів: 177 | Додав: iznvk2 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Форма входу

Категорії розділу

Увага! [62]
Привітання [128]

Пошук

Календар

«  Май 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 692

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів