Результати проведення районних олімпіад - 17 Грудня 2009 - Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"

Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука














2017 рік - рік Української революції

Четверг, 19.01.2017

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2009 » Декабрь » 17 » Результати проведення районних олімпіад
13:20
Результати проведення районних олімпіад
05.12.09   Історія  Ганжук Валентин - 9 кл. - І місце (Розумюк Н.П.)
                                  Волощук Валерія  -  8 кл. -ІІІ місце (Розумюк Н.П.)
                 Хімія       Костушевич Наталія - 11 кл. - І місце (Марченко Т.І.)
                                  Остапова Ірина - 10 кл. - ІІ місце (Марченко Т.І.)
 
06.12.09  Іноземна мова Липко Сергій - 11 кл. - І місце (Мельник Л.С.)
                                              Власко Катерина - 9 кл. - І місце (Мельник Л.С.)
                                              Остапова Ірина - 10 кл. - ІІ місце (Мельник Л.С.)
                                              Петрикова Олена - 9 кл. - ІІ місце (Мельник Л.С.)
                                              Коротун Антон - 8 кл. - ІІ місце (Білик Н.М.)
                Математика       Гарнюк Костянтин - 11 кл. - ІІ місце (Суська Л.О.)
 
12.12.09 Інформатика   Гарнюк Костянтин - 11 кл. - І місце (Гульчак І.В.)
                                             Левчук Богдан - 11 кл. - ІІ місце (Гульчак І.В.)
                Географія         Липко Сергій - 11 кл. - ІІ місце (Босак В.М.)
                                             Макарук Богдан - 10 кл. - ІІ місце (Босак В.М.)
 
13.12.09 Економіка         Обезюк Віталій - 11 кл. - ІІ місце (Босак В.М.)
                                              Мартинюк Петро - 10 кл. - ІІІ місце (Босак В.М.)
               Укр. мова      Заутадзе Анастасія - 7 кл. - ІІ місце (Сухораба М.В.)
                                         Петрикова Олена - 9 кл. - ІІ місце (Нижник В.П.)
                                          Макарук Богдан - 10 кл. - ІІІ місце (Максимчук Л.М.)
                                          Костушевич Н. - 11 кл. - ІІ місце (Козяровська Н.В.)
                                         Бернацький Андрій - 7 кл. - ІІІ місце (Сухораба М.В.)
 
19.12.09  Біологія              Левчук Богдан - 11 кл. - І місце (Марченко Т.І.)
                 Трудове навч.  Одющина Валентина - 9 кл. - ІІ м. (Романюк О.В.)
 
20.12.09  Фізика       Гарнюк Костянтин - 11 кл. - І місце (Глеба М.С.)
                                      Шевчук Юрій - 10 кл. - І місце (Глеба М.С.)
                                 
 
Вітаємо переможців!
 
Переглядів: 557 | Додав: giv | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
3  
Інна Василівна! УВАЖАЮ!!! Мужик, аднака))))

1  
10-Б-the best

2  
Шановне "Нескажу", дозвольте з Вами не погодитись! Згідно статистики 11-Б зайняв більше призових місць!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Категорії розділу

Увага! [53]
Привітання [97]

Пошук

Календар

«  Декабрь 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 639

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів