Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука














2018-2019 р.р. - 100-річчя Української революції

Четверг, 20.09.2018

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Призери конкурсів | Реєстрація | Вхід

Призери конкурсів

Рік

Назва конкурсу

Учень

Клас

Вчитель

Місце

2010-2011

Всеукраїнський заочний літературний конкурс «Моя країна Україна», присвячений 120 річчю від дня народження П. Тичини

Горпинич Марія

8-Б

Сухораба М.В.

І

Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт, присвячений 20 річниці незалежності України

Кушнірук Віталій

11-А

Розомюк Н.П.

ІІІ

Всеукраїнська Інтернет олімпіада МАН «Відкрита природнича демонстрація»

команда «Пошук»

9-11

Марченко Т.І.

ІІІ

2011-2012

Всеукраїнський заочний літературний конкурс «Моя країна Україна», присвячений 120 річчю від дня народження П. Тичини

Горпинич Марія

9-Б

Сухораба М.В.

ІІІ

2012-2013

Конкурс «Гриби Хмельниччини»

Зарічнюк Діана

11-Б

Даніліна Г.В.

ІІІ

2013-

2014

Заочний конкурс з української мови «Походження топонімів Ізяслава»

Горпинич Марія

11-В

Сухораба М.В.

ІІІ

Заочний конкурс комп’ютерної графіки та анімації

Васильків Олеся

11-В

Гульчак І.В.

ІІ

Конкурс знавців укр. мови ім.П.Яцика Нестерчук Ірина 10-Б Нижник В.П. ІІІ
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» Бернацький Андрій 11-Б Розомюк Н.П. ІІІ

2014-2015

Конкурс малюнків "Оберіг для неньки України" Хачатрян Геворг 8-А Тихонюк С.В. І
Конкурс знавців укр. мови ім.П.Яцика Нестерчук Ірина 11-Б Нижник В.П. ІІІ
Всеукраїнський конкурс «Розкрилля душі» Березна Анастасія 9-Б Богатько Р.А. ІІ
Всеукраїнський інтерактивний конкурс МАН "Юніор Дослідник" Номінація "Історик-юніор" Мармура Юлія 11 Розомюк Н.П. ІІІ
Всеукраїнська олімпіада з міжнародних відносин (Острозька Академія) Куліш Інна 11 Сертифікат на першочергове зарахування до академії
Обласний конкурс-змагання юних програмістів «Мультимедійні проекти-сайти та презентації» Корнійчук Яна 10-А Гульчак І.В. І
2015-2016 Всеукраїнський конкурс есе, присвячений 160 річчю від дня народження І.Франка. Корнійчук Яна 11-А Козяровська Н.В. ІІІ
Обласний заочний конкурс «Юних журналістів» Корнійчук Яна 11-А Козяровська Н.В. ІІ

2016-2017

Всеукраїнський інтерактивний конкурс МАН "Юніор Дослідник" Номінація "Історик-юніор" Грабарчук Антон 9-Б Розомюк Н.П. ІІІ
Конкурс знавців укр. мови ім.П.Яцика Смусь Тетяна 5-Б Зведенюк Л.А. І
Корнійчук Яна 11-А Козяровська Н.В. ІІІ

2017-2018

Обласний заочний конкурс "Евріка в астрономії" Яцюк Анастасія 9-А ІІ
Обласний конкурс наукових есе "Інноваційна поведінка менеджера та її роль в управлінській діяльності" Палига Ілліна 11-Б ІІ
Нетеча Максим 11-Б ІІІ
Всеукраїнський конкурс есе "мій власний Еверест: за що я готова боротися" Лисенко Катерина 10-Б
Обласний конкурс художнього перекладу з англійської мови Якубець Олександра 9-Б Білик Н.М. ІІ

Форма входу

Категорії розділу

Увага! [60]
Привітання [122]

Пошук

Календар

«  Сентябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 685

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів