Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей" - Досягнення учнів

Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука














2016 рік - рік вивчення англійської мови. A new language - a new world!

Вівторок, 06.12.2016

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Досягнення учнів | Реєстрація | Вхід

Призери  ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 

Рік

Предмет

Учень

Клас

Вчитель

Місце

2010-2011

5 призерів з трудового навчання, інформатики, астрономії та психології (ІІІ місця)

2011-2012

Німецька мова

Петрікова О.

11-Б

 

ІІІ

Фізика

Зінов ' єв А.

8-А

Глеба М.С.

ІІІ

Географія

Зінов ' єв А.

8-А

Тімощенко Г.М.

ІІІ

Хімія

Зінов ' єв А.

8-А

Марченко Т.І.

ІІІ

Хімія

Романюк О.

9-А

Марченко Т.І.

ІІІ

Російська мова

Заречнюк Д.

10-Б

Антощук Г.О.

ІІІ

Біологія

Цісар Д.

8-А

Марченко Т.І.

ІІ

2012-2013

Фізика

Зінов ' єв А.

9-А

Глєба М.С.

ІІІ

Російська мова

Куліш І.

9-А

Антощук Г.О.

ІІІ

Математика

Зінов ' єв А.

9-А

Ряба Л.Д.

ІІ

Географія

Зінов ' єв А.

9-А

Тімощенко Г.М.

ІІ

Біологія

Цісар Д.

9-А

Марченко Т.І.

ІІІ

Астрономія

Ящук В.

11-Б

Глєба М.С.

ІІІ

Хімія

Романюк А.

10-Б

Марченко Т.І.

ІІІ

Зінов ' єв А.

9-А

Марченко Т.І.

ІІІ

Англійська мова

Поліщук Р.

9-А

Білик Н.М.

ІІІ

2013-2014 Психологія Холівенкова О. 11-А Стецюк Л.В. ІІ
Хімія Зінов’єв А. 10-А Марченко Т.І. ІІ
Романюк О. 11-Б Марченко Т.І. ІІІ
Географія Ткачук Є. 9 Тімощенко Г.М. ІІ
Біологія Цісар Д. 10-А Марченко Т.І. ІІ
Російська мова Корнійчук Я. 8-А Логвін В.В. ІІІ
Куліш І. 10-А Антощук Г.О. ІІ
Англійська мова Акулович Ю. 11-А Акулович Р.В. ІІІ
2014-2015 Хімія Хотячук Л. 8-А Марченко Т.І. ІІІ
Нестерчук І. 11-Б Марченко Т.І. ІІІ
Англ.мова Побережна В. 11-А Білик Н.М. ІІІ
Географія Зінов’єв А. 11-А Тімощенко Г.М. ІІ
Ткачук Є. 10 Тімощенко Г.М. ІІІ
Мартинюк О. 8-А Тімощенко Г.М. ІІІ
Біологія Цісар Д. 11-А Марченко Т.І. ІІ
Хотячук Л. 8-А Даніліна Г.В. ІІІ
Фізика Зінов’єв А. 11-А Глеба М.С. ІІІ
Російська мова Мармура О. 11-Б Антощук Г.О. ІІІ
Інформаційні технології Куліш І. 11-А Гульчак І.В. ІІІ

Призери конкурсів

Рік

Назва конкурсу

Учень

Клас

Вчитель

Місце

2010-2011

Всеукраїнський заочний літературний конкурс «Моя країна Україна», присвячений 120 річчю від дня народження П. Тичини 

Горпинич Марія

8-Б

Сухораба М.В.

І

Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт, присвячений 20 річниці незалежності України 

Кушнірук Віталій

11-А

Розомюк Н.П.

ІІІ

 

Всеукраїнська Інтернет олімпіада МАН «Відкрита природнича демонстрація»

команда «Пошук»

9-11

Марченко Т.І.

ІІІ

 

2011-2012

Всеукраїнський заочний літературний конкурс «Моя країна Україна», присвячений 120 річчю від дня народження П. Тичини

Горпинич Марія

9-Б

Сухораба М.В.

ІІІ

2012-2013

Конкурс «Гриби Хмельниччини»

Зарічнюк Діана

11-Б

Даніліна Г.В.

ІІІ

2013-

2014

Заочний конкурс з української мови «Походження топонімів Ізяслава»

Горпинич Марія

11-В

Сухораба М.В.

ІІІ

Заочний конкурс комп’ютерної графіки  та анімації

Васильків Олеся

11-В

Гульчак І.В.

ІІ

Конкурс знавців укр. мови ім.П.Яцика Нестерчук Ірина 10-Б Нижник В.П. ІІІ

2014-2015

 

Конкурс малюнків "Оберіг для неньки України" Хачатрян Геворг  8-А Тихонюк С.В. І
Конкурс знавців укр. мови ім.П.Яцика Нестерчук Ірина 11-Б Нижник В.П. ІІІ
 

 

Форма входу

Категорії розділу

Увага! [52]
Привітання [93]

Пошук

Календар

«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 633

Корисні сайти

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів