Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
ім.О.Кушнірука

2017 рік - рік Української революції

Вторник, 21.08.2018

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Школа - Форум | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дистанційне навчання » Практична робота "Форум. Чат" 10 клас » Школа (Розповідь про школу)
Школа
artemandroschuk22Дата: Вторник, 26.12.2017, 09:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Школа – це не тільки місце , де ми отримуємо нові знання , але й місце , де знаходимо нових друзів. Кожна людина пам’ятає свій перший день у школі . Цей день – перше вересня. Хвилюючий , святковий , гарний день. Саме з того дня я зрозуміла слово «школа» , як цікаве захоплюючу подорож у світ знань .З тих пір кожен день в школі для мене неповторний. Багато близьких і дорогих для себе друзів я знайшла в цьому місці. На кожній перерві спілкуєшся , на кожному уроці дізнаєшся все більше нового і цікавого.Неповторність моєї школи полягає в тому , що тільки у нас працюють такі чудові , добрі і чуйні вчителі , які здатні знайти підхід до кожного учня . На кожному уроці вони вкладають велику частину своєї душі в нас . Без знань людина не зможе прожити сьогодні ні в одній країні світу. У будь-якій точці Землі цінується людина освічена . Тому наші вчителі кожній дитині допомагають засвоїти новий матеріал не тільки для хороших оцінок, але і для якісних знань .

Форум » Дистанційне навчання » Практична робота "Форум. Чат" 10 клас » Школа (Розповідь про школу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 685

Корисні сайти

Статистика